
Внешний аккумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) White
- Готово к отправке
- Код: 6931474783639
679 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO J102A Cool figure стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 418 г г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | J102A Cool figure |
| Модель Power bank | J102A Cool figure |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | __LED-дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 149 х 71 х 28 мм |
| Розміри | 149 х 71 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | white |
| Марка | Hoco |
| Ємність батареї | 20000 мАг |
- Цена: 679 ₴



