
Мережевий зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White
- Готово к отправке
- Код: 6931474779892
288 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Модель підтримує PD3.0, QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інші технології швидкого заряджання.
Загальна сила струму становить 3.1 A, потужність – 18 Вт.
Корпус пристрою виконаний у класичній формі, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату.
Адаптер оснащений одним роз'ємом Type-C і одним портом USB, завдяки чому він здатний заряджати два гаджети одночасно. Розташування роз'ємів зверху в торці вносить додатковий комфорт у щоденну експлуатацію. До комплекту входить надійний кабель Type-C на Lightning, довжина якого становить 1 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 68 г |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C80A Plus Rapido |
| Сила выходного тока | 1.67 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A; USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Цена: 288 ₴








