
Флеш-накопичувач SanDisk USB 3.0 Ultra 256Gb (130Mb/s) Black
- Готово к отправке
- Код: SDCZ48-256G-U46
1 804 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
USB флеш накопичувач SANDISK 256GB Ultra USB 3.0 (SDCZ48-256G-U46) в компактному і стильному корпусі відрізняється високою швидкістю передачі даних і разом з тим має значну ємність.
З ним файли переносяться між пристроями в десять разів швидше, ніж при використанні звичайних накопичувачів USB 2.0.
Ємність накопичувача до 256 ГБ дозволяє зберігати на ньому найоб'ємніші мультимедійні файли і документи. Завдяки швидкості передачі до 100 МБ / с 2 накопичувач скорочує час, що витрачається на переміщення файлів на комп'ютер. Підтримка USB 3.0 дозволяє цьому накопичувачу записувати і переміщати великі файли на швидкості до 10 разів вище накопичувачів USB 2.0.
Накопичувач високої ємності для зберігання великих файлів. Завдяки ємності до 256 ГБ флеш-накопичувач зможе вмістити всі ваші улюблені мультимедійні файли і важливі документи, в тому числі фотографії високої роздільної здатності, MP3-файли, фільми, презентації та графічні файли. Витончений чорний накопичувач USB флеш накопичувач SanDisk Ultra USB 3.0 настільки ж стильний, наскільки практичний. Це компактний, портативний пристрій з легкістю поміститься в кишеню або дамську сумочку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Скорость записи | 11 Мб/сек |
| Скорость считывания | 1000 Мб/сек |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Флеш-накопичувач |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | 256GB Ultra USB 3.0 |
| Объем накопителя | 256 GB GB |
| Розміри | 56.8 x 21.3 x 10.8 мм |
| Тип корпуса | Слайдер |
| Марка | SanDisk |
- Цена: 1 804 ₴




