
Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White
- Готово до відправки
- Код: 6931474712899
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO C72A Glorious single port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших. Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети. Особливості: − Інтелектуальне регулювання струму; − Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі; − Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження; − Максимальна сила струму: 2.1А; − Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал рами | PC |
| Мoдель | C72A Glorious |
- Ціна: 129 ₴







