
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White
- Готово к отправке
- Код: 6974443387964
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA71A Power single PD20W:
− підтримка протоколів швидкого заряджання;
− Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 67 г г |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA71A Power |
| Сила выходного тока | 1.67 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Цена: 145 ₴



