
Зовнішній акумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) Black
- Готово к отправке
- Код: 6931474783622
679 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO J102A Cool figure стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 418 г г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J102A Cool figure |
| Модель Power bank | J102A Cool figure |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 149 х 71 х 28 мм |
| Розміри | 149 х 71 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
- Цена: 679 ₴






