
Портативна Bluetooth колонка з радіо, мікрофоном та караоке Bass Polska BH 15945
- Готово до відправки
- Код: BH 15945
3 450 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна Bluetooth колонка з радіо, мікрофоном та караоке Bass Polska BH 15945

Поглибіть свій музичний світ з портативною колонкою Bluetooth від BASS POLSKA. З потужністю 150 Вт та двома вбудованими динаміками по 6,5", ця колонка створена для якісного і насиченого звучання. Вам доступні різноманітні способи підключення: Bluetooth, USB, а також можливість використання карток TF.
Основні характеристики:
- Потужність: 150 Вт
- Напруга: 7,4 В
- Частотна характеристика: 100 Гц --- 20 кГц
- Час роботи: до 9 годин
- Динамік: 6,5" х 2 шт.
- Вбудований акумулятор: 3000 мАг
- Відношення сигнал/шум: ≥125 дБ
- Bluetooth: 2.1 + EDR
- Вхід: лінія AUX 3,5 мм
- Розміри: 250x520x200мм
Переваги колонки BASS POLSKA:
- Портативна міні-колонка з Bluetooth, USB-входом та зчитувачем карток TF.
- Відтворення музики у форматах MP3 та MP4.
- Функція караоке та мікрофон.
- Радіо.
- Високоефективний акумулятор дозволяє використовувати динамік до 9 годин без заряджання.
Основні атрибути:
- Виробник: Bass Polska
- Країна виробник: Польща
- Інтерфейси: USB, jack 3.5 мм
- Максимальна частота: 20000 Гц
- Мінімальна частота: 100 Гц
- Особливості: FM-приймач
- Підтримувані бездротові інтерфейси: Bluetooth
- Підтримувані карти пам'яті: TF Card
- Сумарна потужність звуку: 150 Вт
- Тип живлення: Акумулятор
- Формат акустики: Стерео
- Акумулятор: 3000 мАч
- Динамік: 6,5 "х 2 шт
- Напруга: 7,4 В
- Співвідношення сигнал/шум: ≥125 дБ
- Габаритні розміри: 520 мм (висота), 250 мм (глибина), 200 мм (ширина)
- Вага: 1 кг
З BASS POLSKA кожна подія стає справжнім музичним витвором! 🎶
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 150 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Bass Polska |
- Ціна: 3 450 ₴










